KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 11198091
nr 1119 8091
Skulptur
signerad. Carl Johan Trygg, 1915, höjd: 31 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 17 juli 2017
kl 19:59:49
700 kr
900 kr